Через смерть жінки, до якої не приїхала швидка, звільнили двох чиновників

  Головного лікаря Бориспільської філії екстренної медичної допомоги та завідувача Бориспільської підстанції - звільнили з посад через службове недбальство, що стало причиною смерті жінки у селищі Калита на Київщині. Про це повідомив губернатор області Анатолій Присяжнюк.

  Нагадаємо, 6 січня в Броварах померла 73-річна жінка, до якої за ніч так і не приїхала швидка. Диспетчер кілька разів приймав виклик, але лікарів хвора так і не дочекалася. Жінку відвезли до райлікарні самотужки, там вона за кілька годин померла. Диспетчера, який приймав виклик, звільнили. Прокуратура порушила проти нього кримінальну справу за фактом службового недбальства.

  Анатолій Присяжнюк, голова КОДА: "Це халатність, преступна діяльність, і вона буде каратися законом. Ми зробимо переатестацію, ми підберемо людей кваліфікованих. Машини, які працюють, вони забезпечені паливо-мастильними метеріалами, найголовніше, що є певний запас медикаментів. Але є проблеми з приміщеннями, є проблеми розділення екстреної медичної допомоги і невідкладної".

  Попередній матеріал
  В Австралії - найспекотніший день в історії країни
  Наступний матеріал
  У Києві впав будівельний кран - 2 загиблих
  Теги:
  Loading...