unn.com.ua

Через негоду запізнюються близько 20 поїздів

  Департамент управління рухом Укрзалізниці повідомляє , що близько 20 пасажирських поїздів через негоду запізнюються.

  Як повідомили у прес-службі "Укрзалізниці", наразі 20 поїздів прямують із незначним відхиленням від розкладу. Максимальний час, на який затримуються у дорозі окремі потяги, складає до двох годин.

  Залізничники сподіваються, що до кінця доби всі поїзди курсуватимуть за розкладом.

  Повідомляється, що через негоду та непідготовленість морських портів до вивантаження в складних погодних умовах також затримуються у дорозі вантажні поїзди.

  Зокрема, 169 – на Одеській залізниці, 71 – на Південній, 50 – на Придніпровській залізниці та 13 – на Південно-Західній. Залізничники спільно з портовиками усувають наслідки негоди, щоб забезпечити доставку вантажів у порти та їх переробку.

  Другу добу поспіль залізничники продовжують активно усувати наслідки негоди на залізничних магістралях і вживають заходів, щоб забезпечити рух поїздів згідно з графіком руху.

  "Лише за минулу добу залізничники очистили від снігу 250 колій, 7700 стрілочних переводів та 700 пасажирських платформ на станціях Придніпровської, Одеської та Південної залізниць. Вивезено близько 40 тисю куб. м снігу. До снігоборотьби було залучено понад 9 тис. залізничників, вдень і вночі на коліях працювало півсотні одиниць спеціальної техніки", - зазначили в "Укрзалізниці".

  Попередній матеріал
  ГПУ звітує про розслідування справи прокурора-хабарника
  Наступний матеріал
  Путінські поліцаї закрили парканами новорічну кулю в Москві

  Російські поїзди більше не їздитимуть до Маріуполя

  У Маріуполі підірвано залізничний міст, рух поїздів зупинено - "Оборона Маріуполя"

  Росія з сьогоднішнього дня скасовує ряд поїздів в Україну

  "Укрзалізниця" відновила рух дизель-поїздів у Луганській області