Через негоду більше 500 населених пунктів в Україні залишились без світла

  Сильні снігопади і вітер призвели до знеструмлення, як мінімум, 516 населених пунктів у 10 регіонах України.

  Про це повідомляє прес-центр Держслужби з надзвичайних ситуацій України.

  "У ніч на вівторок, 30 грудня, внаслідок складних погодних умов (ожеледь, шквальні пориви вітру, налипання мокрого снігу), через спрацювання систем захисту ліній електропередач сталося знеструмлення 516 населених пунктів у десяти областях", - йдеться в повідомленні.

  Зокрема, в Одеській області знеструмленими виявилися 168 н.п., у Херсонській - 88 н.п., в Дніпропетровській - 72 н.п. Також без світла залишилися 56 н.п. Миколаївської, 37 н.п. Донецької та 22 н.п. Запорізької областей.

  Крім того, в Полтавській області електрика відсутня в 22 н.п., у Кіровоградській - у 8 н.п., а в Луганській - в 6 н.п.

  Згідно з інформацією, через велику кількість снігу, з метою забезпечення безпеки руху та проведення розчищення доріг від снігу були введені тимчасові обмеження і заборони на окремих ділянках доріг.

  Зокрема, в Одеській області обмежено рух великовагових транспортних засобів на всіх напрямках при в'їзді в місто Одеса. Тимчасово заборонено рух на дорозі Одеса-Рені і Одеса-Київ. З причини утворення заметів відзначаються пробки на ділянках доріг Одеса-Мелітополь, Одеса-Кучурган, Одеса-Іллічівськ, Одеса-Південний.

  Крім цього, у Миколаївській області закрито рух автотранспорту до закінчення негоди на всіх дорогах загального користування.

  У Запорізькій області обмежено рух вантажного автотранспорту та пасажирських автобусів на автодорозі Харків-Сімферополь. У Херсонській області заборонено рух всіх видів транспорту на автодорозі Одеса-Мелітополь.

  В ДСНС також відзначили, що сильні снігопади не давали можливості своєчасно прибирати сніг і ліквідувати перемети.

  Враховуючи складність обстановки, підрозділами ДСНС України на автодорогах, де ускладнено дорожній рух, облаштовані пункти обігріву з гарячим харчуванням.

  До розчищення доріг, вивільнення транспортних засобів зі снігових заметів та надання допомоги водіям і пасажирам залучено підрозділи ДСНС, Укравтодору, ДАІ, а також техніка та працівники комунальних служб (всього близько 2 тис. 900 осіб та 1 тис. 650 одиниць техніки).

  Як повідомляється, станом на 07:00 вівторка підрозділами ДСНС України вивільнено із снігових заметів близько 2 тис. 710 транспортних засобів та доставлено до місць обігріву понад 5 тис. людей.

  Попередній матеріал
  Семенченко готовий увійти в переговорну групу з української сторони
  Наступний матеріал
  Навального похапцем засудили до 3,5 років умовно, його брата - до трьох років колонії