Через кризу кияни стали частіше ходити в театр (репортаж)

  Завіса опускається. До кінця театрального сезону залишилися лічені дні. Шанувальники живої гри востаннє у цьому сезоні насолоджуються грою акторів. Попри економічні негаразди та пору відпусток - у залах аншлаги. Більшість театрів вже зачинили свої двері. Однак залишилися і прем`єри: у театрі російської драми імені Лесі Українки та Театрі юного глядача покажуть нові вистави.

  Завершальний акорд. У Київському академічному театрі оперети - фінальний гала-концерт. Співають найкращих пісень із найпопулярніших вистав. Серед найвдаліших цьогоріч оперети "Сорочинська ярмарка" та танцювально-пластчине шоу "Танго Життя".  

  Вже зачинили свої двері до осені Театр драми та комедіїї на Лівому березі, Київський драматичний театр на Подолі та Театр ляльок. У відпустці і актори театру імені Франка. Відпрацювали вони не лише у рідних стінах, а й на гастролях у Севастополі. Їхні коллеги із Драматичного театру на Печерську ще репетирують. Їхній останній спектакль - 3-го липня.

  Однак для палких шанувальників живої гри ще залишилися сюрпризи. До 23 липня працюватиме Театр Російської драми. 4-го липня тут покажуть прем`єрну виставу "Ії божевільні чоловіки". А от у Театрі  юного глядача на Липках 10 липня презентують "Безталанну".  

  Мистецтво як пігулка проти кризи. Керівники столичних театрів запевняють: сезон був багатий на аншлаги. Спостерігаючи за долями героїв сцени, кияни бодай на кілька годин забували про власні негаразди. Тому закриття сезону очікують із сумом. 

  Світлана Рябошапка, Андрій Асауленко, 5 канал

  *** 

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (7.11Мб)
  Попередній матеріал
  На оболонському пляжі потонула дівчинка
  Наступний матеріал
  Пейзажна Алея: забудовник намагався знести гаражі місцевих жителів
  Теги:
  Loading...