Чемпіонат України серед молоді з хортингу відбувся напередодні у Броварах

  Чемпіонат України серед молоді з хортингу відбувся напередодні у Броварах. На фінальні двобої з`їхалося близько сотні юнаків та дівчат віком від 18 до 22 років. Бачили запеклі змагання і журналісти "5 каналу".

  Це і бокс, і кікбоксинг, і карате, і боротьба. Бойове мистецтво хортинг поєднує кілька напрямків, головна мета - це самозахист. У хортингу довзолено майже все, за винятком: 

  Єрьоменко Едуард, президент української федерації хортингу: "Захваты за лицо, глаза, волосы. То, что в принципе выглядит неспортивным поведенимем - захваты за пах - это нельзя делать".

  Щоби перемогти у своїй ваговій категорії кожен учасник має посилити, щонайменше, трьох суперників. Такі ж правила - і для дівчат. Слабку стать хортинг робить сильною. 
   
  Поруч із майданчиком чергує лікар. Роботи має чимало: синці, забої, рідше - гематоми та переломи. Така ціна за перемогу

  Вадим Мазевич, лікар-травматолог: "З медпрепаратів у нас есть только заморозка , яка знімає біль. у нас є нашатир, щоби приводити до тями, якщо потрібно. Є перекис водню і антисептики".

  На чемпіонат до Броварів приїхала понад сотня молодих людей із восьми регіонів України. Хортинг, як вид бойового мистецтва, хоч і молодий, але вже популярний. Два роки томУ його офіційно зареєстрували та навіть рекомендували для вивчення у школах.

  Президент Київського обласного осередку УФХ, Шевчук Володимир Степанович: "Наш вид спорту включений в освітянські програми як варіативна частина частина предмету фізична культура".

  А переможців сьогоднішніх  молодіжних змагань - вже наприкінці місяця чекають іще одні. 23 березня стартує Всеукраїнський чемпіонат із хортингу для дорослих.

  Світлана Одаренко, Андрій Версюк, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Морози повертаються у столицю
  Наступний матеріал
  У Києві вшанували пам`ять Романа Шухевича
  Теги: