БЮТ подасть до суду щодо появи клону - "Блоку Тимошенко - Київський прорив"

  Іще один блок-клон з`явився на політичному олімпі Києва. Цього разу не Блок Омельченка і не Черновецького. До Київради хоче двійник Юлії Тимошенко. Блок-двійник під назвою "Блок Тимошенко - Київський прорив" зареєстрував тервиборчком.
  Відтак, БЮТ має намір подавати до суду. Про це повідомив сьогодні кандидат на посаду мера від біло-сердешних Олександр Турчинов. Про це він заявив під час оглядин заводу "Радон".

  Це підприємство, на якому зберігають небезпечні радіоактивні відходи. Турчинов перший, хто із чиновників відвідав небезпечний об`єкт. З його слів, якщо протягом півроку їх не вивезти звідси, то на місто чекає екологічне лихо. На сьогодні підприємство "Радон" охороняє близько трьох с половиною тонн тритію. Це один із найнебезпечніших радіоактивних елементів. Наразі його зберігають під бетонним саркофагом. Утім Турчинов повідомив - він в аварійному стані. Тоді як міська влада блокує вивезеня отрути.

  Олександр Турчинов, кандидат на посаду Київського міського голови: "Замість того, щоб збирати гроші з цього підприємства, фактично обмежуючи фінансування важливих державних програм, треба серйозно вкладати сюди ресурси Київського екологічнгогго фонду для того, щоби прискорити рішення цієї проблеми. Незалежно від того, хто буде працювати в київській мерії, це треба робити".
  Попередній матеріал
  61 вулиця Києва будуть односторонніми,- перелік
  Наступний матеріал
  ВІДПРАВТЕ ПОВІДОМЛЕННЯ В ЕФІР "ЧАС:ВАЖЛИВО"
  Теги:
  Loading...