БЮТ обіцяє суттєві соціальні виплати киянам

  Державний бюджет на користь Києва. Cтолиця має ефективніше використовувати гроші, які Уряд асигнує на розвиток медицини, освіти та транспортну галузь. Про це заявив народний депутат від БЮТ Володимир Бондаренко.

  Він зауважив, це найслабкіші царини міста. Тож на їхню підтримку Уряд на учорашньому засіданні виділив понад один мільярд сімсот мільйонів гривень. З них триста п`ятдесят мільйонів підуть на соціальні програми. Так, за інформацією Бондаренка, нова програма передбачає виплати соціальних надбавок медикам, освітянам та пенсіонерам. За нею, лікарі щомісяця отримуватимуть на оздоровлення тисячу гривень, освітяни - близько трьохсот, додаткові двісті гривень на ліки отримуватимуть щомісяця пенсіонери. Зі слів Бондаренка, програма соціальних виплат розрахована на один рік. Бюджетники отримають гроші вже у травні.

  Володимир Бондаренко, народний депутат України, фракція БЮТ: "Вчора Уряд ухвалив дуже цікаву постанову, згідно з якою стабільно закрпіляється матеріальна підтримка співробітників цих установ. Перш за все це ті люди, які працюючи в умовах підвищених київських цін, отримують такі самі гроші, як в інших регіонах України.Ці гроші є в державному бюджеті, вони виділені і вони просто переорієнтовані на людей".

  Попередній матеріал
  Бюлетні на виборах мера Києва будуть найдовшими за всю історію
  Наступний матеріал
  У КВУ припускають, що БЮТ може зірвати вибори мера Києва
  Теги:
  Loading...