"Будівельні війни" у Києві: черговий конфлікт на Троєщині (відео)

  Війна за землю. Жителі столичного мікрорайону Троєщина вступили в сутичку із охороною забудовника. Той хотів завезти на одну з ділянок міста техніку для початку будівництва. З машинами приїхали близько сотні охоронців. Але жителі сусідніх будинків нікого не пустили.

  Крики та сутички на проспекті Маяковського з 3 години ночі. Саме в цей час біля будинків зявилася важка будівельна техніка та близько сотні юнаків у чорних футболках. Люди кажуть - це забудовники вкотре приїхали огорожувати їхню прибудинкову територію.

  Конфлікт за землю на Троєщині триває вже 2 роки,- кажуть місцеві мешканці. Спочатку тут хотіли звести торговельний центр, тепер окрім нього ще й 2 багатоповерхівки. Забудовник переконує: має усі необхідні дозволи. Люди заперечують - згоди на будівництво не давали.

  Лягання на землю і протистояння охоронцям дали результат. Машини забудовника поїхали. А на місці сутички з`явився голова місцевої райради. Пообіцяв - силових захоплень більше не буде.

  Поки чиновники шукають компроміс, місцеві мешканці  влаштували біля місця будови чергування. Позаяк техніка поїхала, а хлопці в чорних футболках залишилися.

  Роман Сухан, Василь Мартищенко, 5 канал

  Попередній матеріал
  Екс-голова СБУ закликає всіх стати на захист "5 каналу" та "ТВі" (відео)
  Наступний матеріал
  МВФ занепокоєний швидким зростанням зовнішнього боргу України
  Теги: