Бучанська Українська гімназія проведе День відкритих дверей

  З найближенням останнього дзвоника дедалі більше школярів та їхніх батьків переймаються - куди ж йти вчитися. І про подальшу освіту замислюються не лише випускники старших класів, але й ті, хто закінчує молодшу школу. На майбутніх п`ятикласників чекають і у першій гімназії Київської області, що в місті Буча.

  На подвір`ї Бучанської гімназії вирує сміх і гамір. Та не менш метушливо і в класах. Там учні готуються до Дня відкритих дверей. Юних абітурієнтів та їхніх батьків зустрінуть концертом.

  Утім, співи та знання іноземної - не єдині таланти гімназистів. Вони займаються театральним мистецтвом, рукоділлям та малюванням.

  Тетяна Свідерська, учениця: "Це картина називається "Чари купальської ночі".

  Аліса Щербініна, учениця: "Картина виконана на спеціальній тканині, спеціальними фарбами для батику, контурами".

  Особливе місце у навчанні посідають танці.

  Світлана Чернушиць, хореограф: "Факультатив хореографії вноситься у розклад. А гурток - це вже позашкільна робота. Там уже ми творчо працюємо. Вони вивчають український народний танець, танці західних областей України, танці центральної, а також вальс".

  Микола Шевчук, директор гімназії: "В нас проводиться експеримент. Основна його тема - це  збереження, зміцнення фізичного, психічного і духовного здоров`я дитини. Ми намагаємося підтвердити те, якщо, скажімо, дитина бере участь у різноманітних заходах, то внаслідок цього відбувається розвантаження дитини".

  Сама ж гімназія має економічне спрямування. Однак, головне завдання вчителів - виховати людей із доброю душею. Результати не забарилися. Учні уже самі беруться за благодійність.

  Ольга Леськів, президент гімназії: "Плануємо зібрати іграшки та інші речі , щоби й інші діти могли гратися".

  Та й на цьому перелік досягнень юних бучанців не закінчується. Випускниця Наталка - одна із найактивніших серед своїх ровесників. Вона брала участь у кількох десятках конкурсів. Каже, їх було так багато, що й усіх не пригадає. Останні здобутки - в царині української мови.

  Наталя Карпенко, учениця: "Виграла на міському. І також поїхала на обласний тур, на якому мені вдалося зайняти перше місце".

  Про старанність учнів Бучанської Української гімназії свідчить і те, що лише цього року більше сотні її вихованців стали переможцями або ж призерами міських та обласних конкурсів і олімпіад.

  Наталя Новосядла, Роман Гриценко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  В селі на Київщині відкрили притулок для людей похилого віку
  Наступний матеріал
  Забудовник відновить одну з трьох знесених будівель на Андріївському узвозі
  Теги: