Британський принц завітав до України

  Британський принц завітав до України у супроводі цілої льотної ескадрильї.

  Двоюрідний брат Королеви Єлизавети ІІ - Майкл - привіз до Києва півтора десятки історичних літаків на ретро-фестиваль. Серед експонатів - планери першої світової війни та бойові машини Великої Вітчизняної. Ексклюзив - гордість радянської авіації - літак Як-3. Задля зустрічі двадцяти британських повітряних суден - роботу київського аеропорту "Жуляни" паралізували майже на дві години. В Україні принц перебуватиме до п`ятого липня. Напередодні - 4 липня - у свій день народження Майкл відкриє пам`ятний знак AirSquadro на території Державного музею авіації на честь прильоту клубу.

  Єн Макфейден, пілот: "Ваш музей - він просто фантастичний. Він дуже історичний. Я це так кажу, тому що сам був учасником того, що ми називаємо Холодною війною. У повітряних військах, я був пілтом-винищувачем".

   Крістофер Фоел, пілот з Великої Британії: "Ось мій жовто-коричневий красень. Британською він звучить, як ТИГР. Його збудували в 1930-му. І саме на ньому було підготовлено чимало легендарний британських льотчиків".

  Попередній матеріал
  У крові капітана СБУ, якого підозрюють у скоєнні ДТП у Києві, не виявлено алкоголю
  Наступний матеріал
  Столичній громаді повернули понад гектар землі заповідника "Стародавній Київ"
  Теги: