Броварські спортивні майданчики у занедбаному стані

  Броварські спортивні майданчики у занедбаному стані. Ями на бігових доріжках, дірки та відсутність покриття на футбольному полі - такі недоліки розгледів чільник області проінспектувавши спортивні школи міста.

  Директори закладів своєю чергою пояснювали занедбаність браком коштів. Але за місяць пообіцяли усі недоліки усунути. У планах чиновників - до першого вересня закінчити реконструкцію місцевого басейну. Комплекс приводять до ладу вже два роки. До початку навчального року у Броварах планують побуддувати і нові стадіони у 3 школах. Наразі ж у місті можуть похизуватися хіба що міжквартальними спортивними майданчиками. Поки що лідерами розвитку спортивної інфраструктури в області є Буча та Вишгород.

  Анатолій Присяжнюк, голова КОДА: "Ми перевіримо як освоюються і куда ідуть гроші. Тому, що ями на біговій доріжці, ями біля стадіону, що можуть потягнути і травму дітей, і тяжкі наслідки. Директор не подумав, я хчу сказати, що це заклад в якому ми наведемо порядок".
   
  Ігор Сапожко, мер Броварів: "Саме головне - це центральний стадіон "Спартак". І спільними зусиллями ми вже проговорили з Анатолієм Йосиповичем, яким чином його зробити".

  Попередній матеріал
  Прорив теплотрасси на Печерську стався через перепад температури
  Наступний матеріал
  Компанія United Capital Partners придбала 48% акцій соціальної мережі ВКонтакті
  Теги:
  Loading...