Павло Жебрівський 5 канал

Бойовики продовжують обстрілювати ремонтників, які відновлюють газопостачання Мар'їнки і Красногорівки – Жебрівський

Терористи відкривають вогонь по техніці цілеспрямовано, щоб не допустити підключення газу до населених пунктів на контрольованій Україною території

Бойовики продовжують обстрілювати ремонтників, які відновлюють газопостачання Мар"їнки і Красногорівки. Про це "5 каналу" повідомив голова Донецької військово-цивільної адміністрації .

"Перший раз 20 днів назад обстріляли трактор, екскаватор розбили, скло і, фактично, вивели з ладу один трактор. 5 днів назад ми запустили другий трактор, практично та ж сама аналогія – спочатку вистріл по трубі, щоб почули, і потім вистріл у двигун, фактично, щоб ми не могли проводити роботи. Це пов'язано з тим, що, фактично, Мар'їнка, а поряд Олександрівка, яка під контролем терористів, це 150 метрів, в Олександрівці газ є ж, в Мар'їнці газу немає, і вони скрізь вєщають, що там, де під "ДНР", там все добре, а там де укри – там, фактично, нічого немає", – прокоментував Жебрівський.

Також у своєму Facebook він пише, що терористи відкривають вогонь по техніці цілеспрямовано, щоб не допустити підключення газу до населених пунктів на контрольованій Україною території. "При тому, що наші військові дають бойовикам можливість відновлювати об’єкти життєзабезпечення. Аж до того, що нині вони будують укріплення, інженерні споруди, а ми не обстрілюємо. Зате наше прагнення вдихнути життя в Мар’їнку та Красногорівку на тому боці блокують, нехтуючи усіма домовленостями", – сказано в дописі.

Газогін, що постачав блакитне паливо до цих населених пунктів, був перебитий іще торік третього червня. Натомість, чільник Донеччини переконує, що українська сторона шукає інший спосіб для відновлення газопостачання на цих територіях, утім, про що йдеться – не зазначає.

Нагадаємо, українська сторона розглядає можливість відкриття нового контрольно-пропускного пункту на Луганщині. Новий КПП може бути або у Новотошківці, або в Трьохізбенці, замість закритого пункту пропуску Золоте.

Попередній матеріал
Ердоган висловив підтримку Азербайджану у зв’язку із загостренням Карабаського конфлікту
Наступний матеріал
У центрі Рима стався вибух – загинула людина
Loading...

Боєць ЗСУ запустив у Мар'їнці FM-станцію

Бойовики обстріляли ремонтників, які відновлювали газопровід "Мар'їнка-Красногорівка"

КПП "Мар'їнка" знову працює – Держприкордонслужба

Бойовики стріляють бійцям АТО навіть у спину: репортаж з Мар'їнки