korrespondent

Близько 60-ти активістів голодують під будівлею Криворізької міськради

  Громадські активісти вимагають відставки міського голови.

  У Кривому Розі з учорашнього дня під будівлею міської ради голодують близько 60 активістів. Про це повідомляє Радіо "Свобода" за інформацією ГУ МВС України в Дніпропетровській області.

  Наразі в приміщенні міської ради перебуває приблизно 100 мітингувальників. Громадський порядок в приміщенні та навколо нього охороняють співробітники міліції.

  Інофрмацію про голодування зареєстрували в Дзержинському райвідділі міліції Кривого Рогу.

  Керівник громадського об’єднання "Громадська рада Криворіжжя" Ірина Туровська зазначає, що переговори з міським головою через посередника виявились безрезультатними, але сподіваються на відновлення переговорів з владою найближчим часом.

  Ірина Туровська відзначила: "Головною нашою вимогою були кадрові зміни в місцевій владі. Ми вимагали звільнити з посади заступників міського голови, керівників деяких управлінь міськвиконкому і комунальних підприємств. Де відбувалась зустріч представників Дніпропетровської облдержадміністрації з міським головою, ми не знаємо, але тривала вона понад три години, і вже вночі вони повернулись, і передали ініціативній групі відповідь – упродовж трьох тижнів має бути створена громадська рада при міському голові, а вже ця громадська рада може заслухати звіти посадовців, зробити висновки тощо. Це довга історія і це абсолютно не влаштовує активістів Майдану. Віднині ми змінюємо вимоги, вони тепер більш жорсткі – відставка міського голови".

  Дзержинський районний відділ міліції Кривого Рогу розпочав кримінальне провадження за фактом перебування місцевих активістів у будівлі міської ради за статтею 341 Кримінального кодексу України – "Захоплення державних або громадських будівель чи споруд".

   

  Попередній матеріал
  Госпсуд повернув державі мисливські угіддя Януковича у Сухолуччі
  Наступний матеріал
  Президент доручив розібратися з виїздом призовників за кордон
  Теги:

  МВС пікетували через побиття журналістів на Харківщині

  У Львові пікетували російське консульство з вимогою припинити вбивати людей на Донбасі

  Активісти пікетували ГПУ з вимогою назвати вбивць Чорновола, Ґонґадзе та Героїв Небесної Сотні

  У Києві пікетували посольство РФ з вимогою випустити з російського СІЗО лідера "Правого сектору" Рівненщини