'Укрзалізниця'
'Укрзалізниця' economic-definition.com

Бізнес цього року неодноразово відзначав погіршення ефективності роботи УЗ – Руденко

  Експерт назвав "глухим кутом" ситуацію, коли для боротьби з дефіцитом активно нарощується вагонний парк без належного забезпечення локомотивною тягою

  На сьогодні ключовими показниками для оцінки ситуації на "Укрзалізниці" є не фізичні обсяги перевезень, а якісні характеристики. На цьому наполягає старший аналітик "Центру транспортних стратегій" Павло Руденко, передає "5 канал".

  "Бізнес протягом 2018 року неодноразово відзначав погіршення ефективності роботи УЗ, що призвело до зниження перевезення вантажів у напіввагонах за 7 місяців 2018-го на 3% рік до року. У той же період середньодобовий робочий парк піввагонів виріс на 5,25 тис. одиниць, або на 7% рік до року. Також за 7 місяців поточного року щодо 2017-го обіг піввагонів виріс із 8 до 8,7 доби", – зазначив він.

  Експерт назвав "глухим кутом" ситуацію, коли для боротьби з дефіцитом активно нарощується вагонний парк без належного забезпечення локомотивною тягою.

  "Вагони перетворюються просто в "склади на колесах" і різко зростає кількість покинутих потягів. Від цього загальна ситуація з вантажоперевезеннями погіршується ще швидше", – каже Руденко.

  Попередній матеріал
  До кінця жовтня у столиці на одній зі станцій метро зачинять вихід
  Наступний матеріал
  У Румунії мотоцикл в'їхав в автобус з українцями – ЗМІ
  Теги: