Білизну з зображеннями Ющенка і Тимошенко заборонять на Майдані

  На головному майдані країни заборонять продавати білизну з зображенням Ющенка та Тимошенко. Мерія висунула торговцям національним крамом нові вимоги.
  Знову про себе заявляють торговці національною символікою з Майдану. Вони нарікають на чиновників, адже попри обіцянки ті не продовжуть їм договори оренди. Торговці стверджують, що згідно з попередніми домовленостями, вони мали спільно з міськими архітекторами облаштувати  "український майданчик". Але за півроку після гучних скандалів їх жодного разу не пустили на комісії Київради, на яких розробляли концепцію благоустрою майдану Незалежності. Тим часом Шевченківська райрада віддала їхні торгові місця  зовсім іншим підприємцям. Торговці знов готують акції протесту та збирають підписи на власну підтримку.

  Сергій Тасій, член профспілки незалежної преси: "Нас заставляють круглорічно ходити по інстанціях і вибивати ці дозволи, посилаючи з одного кабінету в інший. Ми втомились за ці роки бігати по кабінетах, кланятись чиновникам і бачити зверхнє ставлення до нас як до підприємців. Натомість виростають по Майдану, по переходах ларьки з черговими китайськими різними бєздєлушками".
  Попередній матеріал
  Експерти прогнозують суттєве здорожчання зерна
  Наступний матеріал
  ПР хоче референдум щодо гральних автоматів
  Теги:
  Loading...