Більше 20 тис. київських першокласників пішли сьогодні до школи

  Перший раз у перший клас. Сьогодні у столиці дзвінок пролунав для більш ніж 20 тисяч першокласників. На День знань у одну із столичних шкіл завітали і наші кореспонденти.

  На подвір’ї школи імені Макаренка сьогодні яблуку ніде впасти. Повсюди гамір, здивовані очі першокласників та радісні обличчя батьків.

  Дівчинка (розповідає віршик): "Тож радійте всі навколо, привітайте щиро нас. Здрастуй, наша рідна школо! Ми прийшли у перший клас".

  Вперше поріг школи №47 сьогодні переступили 76 малюків. Проте обрати навчальний заклад для своєї дитини було не просто, зізнається пані Олена.

  Олена Трофімова, мати першокласниці: "Багато чого дивилися. Це спеціалізована школа, нам сподобалася. Вона після капремонту, така приємна атмосфера. Начебто чудові вчителі".

  Загалом до нового навчального року у столиці поновили роботу 23 навчальні заклади. З них - 10 новобудов. Решту шкіл відремонтували. Поновили також і шкільне приладдя.

  Світлана Нетецька, директор школи: "Закупили інтерективні дошки. Закупили обладнання для спеціалізованих кабінетів - кабінетів хімії, фізики, географії, іноземної мови".

  По-своєму готувалися і школярі.

  Школяр: "Все літо читав".

  Журналіст: "Що читав?"

  Школяр: "Різні книжки".

  Вчитель: "Канікули - це ж канікули. Всі такі ліниві, в школу ніхто не хоче. Але вчитися ж треба".

  Після урочистостей у першокласників розпочався перший урок.

  Вчитель: "А сьогоднішня тема нашого  уроку називається "Україна - наш спільний дім"

  Наталя Гончарова, Іван Довганик, 5 канал. 

  Попередній матеріал
  Ющенко подав до ВСУ заяву про повернення Бандері та Шухевичу звання Героїв
  Наступний матеріал
  У Білій Церкві відкрили нову школу
  Теги: