5.ua

Біля будівлі СБУ вимагали закриття газети "Вести"

  Кілька десятків активістів Громадянського сектора Евромайдана провели біля будівлі СБУ у Києві акцію під назвою "Вести" вбивають не гірше кулі"

   
  Метою цієї протестної акції громадські активісти заявили підтримку діям влади щодо припинення діяльності медіахолдингу Ігоря Гужви, і зажадали "закриття газети, що не дотримується правил журналістської етики та об'єктивності на своїх сторінках".

  "Ми прийшли висловити свою підтримку кримінальній виробництву проти газети Вести згідно ст.110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України - ред.). Проти України зараз Росія веде інформаційну війну, до якої причетна і газета "Вести". Цей рупор Кремля покликаний зруйнувати свідомість українців, вводить в оману стосовно реальних подій на сході і розпалює громадянську війну в країні ", - заявила одна з організаторів акції кореспонденту Укрінформу.

  Учасники акції протесту були "озброєні" плакатами з написами "Ми не забудемо брехні", "Вести читає тільки Путін". "Вести - інформаційна зброя терористів". Крім того, мітингувальники передали співробітникам СБУ докази порушення виданням положень Кримінального кодексу України, що представляють собою матеріали газети.

  Попередній матеріал
  СБУ зруйнувала корупційну схему в Мінекології та природних ресурсів України
  Наступний матеріал
  У Слов'янську щодня знаходять небезпечні боєприпаси - ДСНС
  Теги:
  Loading...