Безкоштовно розробити план відновлення київського середмістя пропонують архітектори

  Безкоштовно розробити план відновлення київського середмістя - пропонують київські архітектори та ландшафтні дизайнери. Про це заявили під час брифінгу в будинку профспілок.

  Пропонують також до весни за кошти благодійників - реконструювати зелені насадження на Хрещатику й Грушевського, а також в Маріїнському парку.

  Ольга Камолікова, архітектор, ландшафтний дизайнер: «Ми пропонуємо, по-перше, створити незалежну експертну комісію з метою оцінки пошкоджень насаджень, по-друге, провести оцінку збитків - порахувати, скільки яких рослин нам потрібно. Далі на підставі оцінок - безкоштовно скласти проект реконструкції. Затвердити проект. Залучити волонтерів , благодійників і за сприятливих умов поновити пошкоджені газони, дерева».

  Жінка: «На весь цей центр дивиться весь світ, і дуже потрібно, щоб весною він засяяв. Дуже переживаємо за Маріїнський парк. І хочу сказати, що можемо безкоштовно, з любов’ю підійти до того, щоб відновити його. Зимою за цей короткий час зробити проектну документацію, щоб навесні вийти та його відновити».

  Попередній матеріал
  Маркова мають доправити в Одесу
  Наступний матеріал
  Макеєнко: Вибори міського голови Києва та Київради можуть відбутися цього року
  Теги:
  Loading...