Бетонування каплички УПЦ МП біля фундаменту Десятинної церкви визнали незаконним

  Державна архітектурно-будівельна інспекція визнала бетонування дерев`яної каплички поблизу фундаменту Десятинної церкви незаконним.

  Відомство видало припис церковникам про припинення будівельних робіт та заборонило використовувати приміщення. На замовників будівельних робіт наклали штрафні санкціїа, адже каплицю зацементували без необхідних дозволів. В інспекції кажуть: якщо священики не припинять розбудовувати церкву - їм видадуть припис про демонтаж храму. Якщо й цей документ проігнорують - інспеція звернеться до суду. Нині ж роботи заборонені до з`ясування обставин, чому і за чиєї вказівки каплицю почали цементувати. Тим часом, у комісії Київради з питань культури повідомили - минулої ночі до каплиці провели комунікації. А відтак, вона вже є не малою архітектурною формою, як раніше, а повноцінною спорудою.

  Олександр Бригинець, голова комісії Київради з питань культури: "Минулої ночі наші активісти зафіксували факт проведення комунікацій - підземних труб - від музею до цієї каплиці. Ця споруда уже стає повноцінною, не МАФом, не тимчасовою спорудою, до неї підводять всі комунікації".

  Іван Алєксєєнко, заступник начальника Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Києві: "Замовник - українська православна церква - не зверталась до архітектурно-будівельної інспекції щодо отримання дозволу або ж реєстарції декларації про початок будівництва саме цього храму".

  Попередній матеріал
  З Великої Британії можуть депортувати понад 2 тис. іноземних студентів
  Наступний матеріал
  У КОДА привітали спортсменів-олімпійців
  Теги: