'Батьківщина' в Хмельницькому роздавала 'гречку'
'Батьківщина' в Хмельницькому роздавала 'гречку' Andriy Popyk / Facebook

Як "Батьківщина" в Хмельницькому роздавала "гречку" – соцмережі

  Поки ми будемо сприймати це як норму в суспільстві, доти будемо жити на задвірках Європи, – бідкається блогер

  Обласний осередок ВО "Батьківщини" влаштував у Хмельницькому роздачу пайків, "прикормлюючи виборців наче голодних бродячих собак". Про це на своїй сторінці у Facebook написав місцевий блогер Андрій Попик.

  "Гречка в Хмельницькому! Що це за черга з пенсіонерів з самого ранку в суботу? Це черга до партійного офісу "Батьківщини" за пайками від Лукашука Олега Григоровича (керівника обласної парторганізації). Все чітко! За списками! Хто на 10:00 підходить, хто на 10:30, і т.д. Навіть молоді люди є і працездатні дорослі!" – пише він.

  Попик дивується, чому обласний осередок політсили, фракція якої є найбільшою у міській раді, не може організувати "цивілізовану офіційну матеріальну підтримку нужденним" замість "подачки з партійного офісу від імені партійного керівника".

  І резюмує: "І оскільки криміналу тут немає (бо юридично немає ще виборчої кампанії), то різні партії зловживають отаким підкупом виборців у міжвиборчий період, прикормлюючи виборців наче голодних бродячих собак (хто гречку роздає, хто цемент, хто на відпочинок возить...). І поки ми будемо сприймати це як норму в суспільстві – доти будемо жити на задвірках Європи".

  Попередній матеріал
  "Шансів врятуватися не було": на Київщині пасажирський потяг збив підлітка
  Наступний матеріал
  Уряд оподаткує закордонні посилки, дорожчі за €100