Батальйон "Київська Русь" прибув із зони АТО на відпочинок

  Батальйон тероборони "Київська Русь" прибув із зони АТО на ротацію. Під Києвом бійці відпочивають від бойових дій, лагодять техніку і відточують військову майстерність.


  За плечима цих хлопців кілька місяців служби в зоні АТО: перемоги і втрати друзів, постійні обстріли і холодні ночі в степу. Тепер усі вони – бійці 11-го окремого мотопіхотного батальйону "Київська Русь".

  Усього у частині – кілька сотень осіб. За час перебування в зоні АТО втратили сімох, зокрема, і комбата. Ще четверо зникли безвісти.

  Довгоочікуваний наказ про ротацію, згадують, викликав у хлопців неоднозначні почуття.

  Один із командирів батальйону Ігор Ткаченко розповів: "За наказом штабу ми залишали населені пункти, то деякі люди плакали і просили, щоб ми не уходили. Це нам дуже важко було. Їхали всі похмурі. Я питаю: хлопці, які думки, вони кажуть: їдемо з відчуттям незакінченої справи".

  Уже за кілька днів почнуться їхні тренування та навчання. Кажуть – познайомившись з ворогом ближче, знають, що треба допрацювати.

  А ще – ремонтуватимуть техніку, адже велика кількість машин постраждала від обстрілів. До ладу треба привести й нову техніку, яка пролежала на складах багато років.

  Волонтери, які опікуються батальйоном, закликають усіх охочих допомогти воякам з ремонтом техніки, закупівлею пального та – традиційно – теплими речами, примусами і засобами обігріву.

  Попередній матеріал
  Міжбанк закрився доларом по 15,74
  Наступний матеріал
  Футбольна збірна України вирушила до Люксембургу