5.ua

Батальйон "Київ-2" готується до виїзду в зону АТО

  Мобілізація набирає обертів. Сьогодні у батальйоні "Київ-2", що тренується під столицею, побільшало новобранців. Командування каже: доукомплектувалися завдяки мобілізаційному заклику. Ще трохи навчань – і від'їжджають на Схід.


  До кавказької вівчарки Гаранта знає підхід хіба що Ганна Ворон. Вона вже найближчим часом виїде на схід у складі добровольчого батальйону "Київ-2", а її домашній собака нестиме чергування разом із хазяйкою – охоронятиме табір від чужих.

  Колишній журналіст "5 каналу", а тепер – рядовий Олександр Войтко розповідає: в польових умовах добровольці живуть з першого дня навчань. "Тут у нас уже польова обстановка, ми розуміємо, що в якихось комфортних умовах ми там на сході жити не будемо, а будемо жити у таких наметах, тут ми звикаємо" – розповідає боєць.

  Величезна територія, де розташована навчальна база батальйону – колишнє мисливське угіддя Януковича у Сухолуччі. Бійці кажуть: у пригоді стало те, що президент-утікач любив постріляти. Тут у Віктора Федоровича був тир. Тепер у ньому тренуються бійці батальйону "Київ-2". Стріляють – виключно бойовими.

  За легендою нинішніх навчань, терористи утримують заручника. Його роль виконує комбат. Замість бойовиків, які за ним стежать - два кавуни. Їх "знімають" снайпери.

  Під час зачищення території і приміщення на умовній розтяжці підривається одна зі штурмових груп – двоє поранених. Їх і заручника – евакуюють.

  Влучними пострілами прикриває товаришів боєць Аміна. Лікар за освітою, вона переконана: її вміння стануть у пригоді. Каже – колеги по зброї на її стать не зважають.

  Перша група бійців "Києва-2" поїде на передову вже найближчими днями. Ще кілька десятків хлопців вирушать на схід за тиждень. У таборі залишаться лише ті, хто записався до батальйону нещодавно.

  Поки що у бійців ще є кілька днів, і вони насолоджуються кожною хвилиною мирного життя.

  Максим Волобоєв і Максим Петраков, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Терористи нападають на тюрми Донеччини і звільняють кримінальників
  Наступний матеріал
  "Бєс" втік і вже добрався до своїх зверхників у Москві - Шкіряк
  Теги:
  Loading...