aidar.org.ua/

Батальйон "Айдар" взяв під свій захист гендиректора "Укрспирту"

  Гендиректора ДП "Укрспирт" Михайла Лабутіна вивезли з лікарні бійці добровольчого батальйону "Айдар" після відповідного звернення працівників профспілки даного підприємства.

  Про це повідомляє прес-служба "Укрспирту" з посиланням на сторінку батальйону "Айдар" у соцмережі Facebook.

  "Працівники профспілки ДП "Укрспирт" звернулись до батальйону "Айдар" з проханням захистити підприємство та свого директора Михайла Лабутіна від свавілля Генеральної прокуратури та Державної фіскальної служби до з’ясування всіх обставин", - говориться в тексті заяви.

  Як зазначається, сьогодні о 12:00 директор мав дати екстрений брифінг у Центрі кардіології та кардіохірургії і розповісти, що відбувається в спиртовій галузі, хто "кришував" корупційні схеми і сьогодні чинить тиск на директора "Укрспирту".

  "Об 11:45, за оперативною інформацією бійців "Айдару", представники фіскальної служби та слідчі прокуратури мали вивезти директора "Укрспирту" Михайла Лабутіна, а якщо не вдасться, застосувати препарати, які спровокують серцевий напад аби він замовк навічно. Напередодні Михайло Лабутін переніс операцію на серці і це б списали на постопераційні наслідки", - йдеться в заяві.

  Як повідомляється, у цьому зв’язку бійцями "Айдару", які охороняли Лабутіна було прийнято рішення перешкодити цим планам і вивезти директора в безпечне місце.

  В заяві також повідомляється, що керівництво батальйону готове допомогти в слідчих діях, і в разі встановлення провини Лабутіна, передасть його правоохоронним органам для встановлення правосуддя.

  Водночас в прес-службі "Укрспирту" повідомили, що наразі Лабутін готує відео-звернення.

  Нагадаємо, сьогодні перший заступник голови Державної фіскальної служби Володимир Хоменко повідомив про викрадення з лікарні озброєними людьми у камуфляжах та балаклавах генерального директора державного підприємства "Укрспирт" Михайла Лабутіна.

  Попередній матеріал
  Канада готує другу партію військової допомоги Україні
  Наступний матеріал
  У Києві засяяла головна новорічна ялинка України

  Джерело: викрадений у Києві чоловік – директор "Укрспирту"

  В центрі Києва викрадено людину - МВС

  Держфіскальна служба розслідує масштабну корупцію колишніх посадовців "Укрспирту"

  Колишнього гендиректора "Укрспирту" оголошено в розшук