5.ua

Барикади Євромайдану стоятимуть до виборів

  Барикади на Майдані Незалежності стоятимуть щонайменше до 25-го травня – до дня президентських виборів. Про це говорять як самі активісти, так і кияни. Мовляв, зарано прибирати народний супротив, адже Євромайдан і далі працюватиме, як контролюючий орган.

  Щодня зранку тут прибирають територію, утім шини та металеві конструкції залишають непохитними, як символ боротьби із чиновниками-корупціонерами. На Майдані говорять про подальшу люстрацію влади, а кияни та гості головної площі столиці воліють залишити барикади з інших причин. Усіяні квітами та скорботою за загиблими ті, на їхню думку, мають бути оберегом для українців. Вулицю Інститутську, яку в народі охрестили вулицею Пам'яті Небесної сотні, хочуть позбавити руху – і не пропускати нею автівки.

  Євромайданівці: «Треба провести люстрацію, причому повну, а те, що ми бачимо зараз... Як «Свадьба в Маліновкє»: «власть ізмєнілась», лишились ті самі, тільки посадами помінялися».

  Євромайданівці: «Майдан должен быть до выборов президента, нового правительства, парламента, потом они со спокойной чистой совестью, что они псасли Украину, могут идти».

  Євромайданівці: «Хай не думають, що ми їх так оставим в покоє, шо вони вже в крісла сіли і вже всьо добре. Нє, цього не буде».

  Киянка: «Я б залишила назавжди...»

  Журналіст: «Як пам’ять?»

  Киянка: «Так, як пам’ять».

  Попередній матеріал
  Футбольні фанати налагоджують діалог з новим міністром спорту
  Наступний матеріал
  Скульптура Шевченка на Майдані претендує на рекорд України
  Теги:
  Loading...