Багатоквартирний будинок у Києві заливає каналізаційними стоками

  Не житло, а дім-катастрофа. Мешканці одного зі столичних будинків потопають в каналізаційних стоках. Через пориви в трубах затопило підвал. В під`їздах постійно стоїть сморід, а гарячої води там не бачили вже кілька місяців. Комунальники ж проблем не вирішують, бо самі, кажуть, збанкрутували.

  Не будинок, а справжня каналізаційна катастрофа. З літа тут немає гарячої води, труби прорвало. І кожного дня у власних під`їздах мешканці бачать ось таку картину.

  Пан Микола відкриває дверцята, що ведуть до комунікацій. Вони єдині стримують каналізаційні стоки. Вода тут стоїть постійно, каже чоловік.

  Микола, мешканець будинку: "О! Видите, пошло. Как раз комары и вам покажут, как они живут! Доходит бывает и до второй ступеньки иногда".

  У під`їзді стоїть нестерпний сморід. У квартирах - те саме, скаржаться мешканці. Та це ще півбіди. На брудну гарячу воду злітається мошва. Комахи окупували стіни та стелю. І таке - в кожному під`їзді.

  Мешканець будинку: "От пожалуйста, вся канализация".
   
  Журналіст:
   "А що це там?"

  Мешканець будинку:
   "Комары, которые разводятся там".

  Від гарячих підземних  потоків будинок почав руйнуватися. Сходи тріснули навпіл і ззовні, і всередині. Коли під`їзд востаннє ремонтувався - люди вже й не згадають. Від суцільної антисанітарії постійно хворіють діти.

  Мама: "Просто невозможно жить! Постоянно бронхиты, вот мы только что выписались из больницы, воспаление легких было".

  Про будинок-катастрофу вже чули навіть лікарі.

  Мама: "Вся поликлиника знает, из какого мы дома и говорят: "Я вообще не представляю, как у вас дети до сих пор живы". Потому что услрвия невероятные".

  У своїх бідах мешканці звинувачують державне підприємство "Наш дім". Саме на балансі цієї установи їхній будинок. Та єдине, що там роблять, щоби зупинити каналізаційні потоки - закручують кран. Відтак, люди днями сидять ще й без гарячої води. А от ремонтувати не беруться. Компанія "Наш дім" начебто збанкрутувала. І горе-будинок передали на баланс іншій організації.

  Місцева мешканка: "Получается так - у нас платежи поступают в ДП "Наш дім", а обслуживает эта фирма. Мы банкроты, но мы можем иметь 2 директора, 2 бухгалтера".

  За адресою, де зареєстрований "Наш дім", розповіли - підприємство дійсно збанкрутувало. Усіма справами відтепер опікується новий балансоутримувач. На його рахунки, начебто, і йдуть кошти мешканців за утримання під`їздів. Однак, де шукати таких партнерів - в ДП "Наш дім" й самі не знають.

  Представник ДП "Наш дім": "Самі розшукуємо. Жодних контактів ще не було".

  Доки шукають нового балансоутримувача -  у людей чергова халепа.

  Місцева мешканка: "У нас нема води. Люди включають бойлери, плитки. Вибиває весь час електроенергія. В один прекрасний момент не видерже ця вся проводка, яка не ремонтувалася вже давно, то воно все загориться в один прекрасний момент це все".

  Доведені до відчаю мешканці обіцяють - якщо на їхні проблеми не відреагують, будуть діяти радикальніше.

  Місцева мешканка: "Дорогу перекрити! І тоді хай дивиться те начальство, яке їде на Кончу-Заспу, що отака ситуація, що люди доведені до відчаю".

  Ганна Рибалка, Віктор Сніжко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  В Україні на дорогах гине у 3-4 рази більше людей, ніж у Європі
  Наступний матеріал
  Донецький ХК "Донбас" зазнав двох поразок поспіль
  Теги: