Очисне обладнання на "Азовсталі"
Очисне обладнання на "Азовсталі" Метінвест

"Азовсталь" встановив німецьке очисне обладнання, що відповідає найкращим європейським практикам

  Для встановлення нового очисного обладнання демонтували стару аспіраційну установку та змінили систему подачі матеріалів

  Металургійний комбінат "Азовсталь" групи "Метінвест" завершив реконструкцію аспірації в дробильному відділенні ділянки сипучих і феросплавів конвертерного цеху, там встановлено очисне обладнання німецької фірми Lamellen – Jet. Проводяться пусконалагоджувальні роботи. Інвестиції у проєкт становлять 8,1 млн грн. Про це повідомляється на сайті "Метінвест".

  Реконструкцію аспірації в конвертерному цеху "Азовсталі" розпочали у 2017 році. Для встановлення нового очисного обладнання демонтували стару аспіраційну установку та змінили систему подачі матеріалів. Побудували компресорну і шафу управління для подачі повітря до фільтра. Новий кишеньковий фільтр із регенерацією придбали у німецької фірми Lamellen – Jet. Його продуктивність – 11000 куб. м/год.

  Пусконалагоджувальні роботи завершуються. Результати вимірів під час роботи нової аспірації підтверджують, що ступінь очищення відповідає найкращим європейським практикам.

  "Для нас було важливо значно знизити викиди пилу в атмосферу. Тому обирали максимально ефективне і сучасне обладнання. Крім того, щоб виконати екологічні зобов'язання перед жителями міста і при цьому не зупиняти конвертерний цех на час реконструкції, ми закуповували вже подрібнені матеріали за вартістю на 20% вище, ніж якби підготували у відділенні цеху. Екологізація металургійного виробництва – реальне завдання, ми робимо впевнені кроки до чистого і сучасного металургійного виробництва", – запевнив генеральний директор комбінату "Азовсталь" Енвер Цкітішвілі.

   

  Попередній матеріал
  Канадці навчилися виробляти пальне зі сміття
  Наступний матеріал
  Служба держбезпеки Латвії передала прокуратурі справу терориста, який воював на Донбасі
  Теги:
  Loading...