Автоперевізники лякають лихом на київській дамбі

  Водії вантажівок знову пікетуватимуть мерію та будівлю Уряду. Безстрокову акцію протесту обіцяють розпочати восьмого липня. Вони звинувачують чиновників у навмисному руйнуванні галузі автоперевезень.
  Водії стверджують: міська влада заборонила в`їзд важковозів до столиці не продумано. Адже очікувати на в`їздах доводиться і транспорту, що перевозить продукти, які швидко псуються. Це завдає збитків підприємцям та провокує зростання цін на харчові продукти.

  Ті ж перевізники, що вирішують їхати в об`їзд, змушені проїжджати Київське водосховище. Тоді як дамба  - уже давно  в аварійному стані. Інтенсивний рух великого транспорту може стати причиною стихійного лиха,- переконують автоперевізники.

  Валерій Черненко, член страйкового комітету міжнародних автоперевізників України: "Відповідно до висновку міжнародної експертної групи, яка була проведена у 2006 році, аварійність дамби Київського водосховища складала 93%. Катастрофа може трапитись в любий момент. Це не пусті слова. Тому що, коли йде 40-тонний автомобіль, і не один,- дамба розгойдується, наче дрезина!"

  Але мерія своїм не поступається. Кажуть, що взагалі не реагуватимуть на акції протесту перевізників. За словами першого заступника голови КМДА Дениса Басса, обмеження в`їзду виправдало себе. Кількість заторів у столиці значно зменшилася. А перевізникам, які транспортують продукти, що швидко псуються, видають спеціальні дозволи на в`їзд до міста. Для цього працює спеціальна комісія.

  Денис Басс, заступник голови КМДА: "До 20% - у нас уже есть статистика о снижении заторов и ДТП. Особенно на мостах и на площадях, где раньше постоянно были заторы из-за того, что там в пробках стояли грузовики. При этом какая ситуация с грузовым транспортом: если раньше в город днём въезжало 12 тысяч грузовиков, то сейчас эта цифра не выше 5 тысяч".
  Попередній матеріал
  На Лук`янівці забудовники побили помічника депутата,- ПР
  Наступний матеріал
  Екіпаж захопленого піратами суховантажу просить допомоги
  Теги:
  Loading...