Автомат із продажу молока презентували на Київщині

  Автомат із продажу молока презентували на Київщині. В ньому можна купити НЕ пастеризоване свіже молоко - від однієї склянки до 5-ти літрів. Вартість - 7 гривень за один літр.

  Автомат працює на кшталт холодильника й утримує температуру молока на рівні 4х градусів. Нові порції - заливатимуть щодоби. Адже якщо мине більше 24 години - пристрій автоматчино перестане приймати гроші. Перший екземпляр "молокобару" встановили на фермі "Березань". До кінця року в області планують змонтувати ще 50-т таких автоматів. Скуштувати свіже молоко зможуть і кияни: вже за місяць "молокобар" почне працювати біля обл-держ-адміністрації.  

  Начальник управління ветеринарної медецини Білоцерківського району, Вовкотруб Володимир: "В даному апараті передбачено, що капсула відпрацьовує певний період часу - на протязі доби. Якщо більший термін - відсікається і автомат молоко не буде реалізовувати. При заміні ємкості з молоком  проводиться обов`язков дезинфкція. До речі, бачили, як набирається молоко, після того, як береться чергова партія проводиться дезінфекція ємкості, де стояла тара".  

  Попередній матеріал
  Лише три з 11-ти столичних пляжів безпечні
  Наступний матеріал
  Перші 100 тис тонн зерна зібрали на Київщині
  Теги: