5.ua

Автобусний маршрут №55 у Києві продовжено до станції метро "Палац спорту"

  З 23 серпня п.р. автобусний маршрут №55 буде продовжено до станції метро "Палац спорту". Таке рішення прийнято з метою покращення транспортного обслуговування центру Києва. Таку інформацію розповсюдила прес-служба КМДА 18 серпня.

  Зокрема, забезпечення швидкої та зручної пересадки пасажирів з метрополітену на наземний громадський транспорт та між різними його маршрутами в транспортно-пересадковому вузлі "Палац спорту". Так, автобуси цього маршруту курсуватимуть трасою "Станція метро "Палац спорту" – Ленінградська площа".

  "Продовження маршруту автобусу №55 підвищить якість обслуговування пасажирів у міському громадському транспорті, сприятиме додатковому зменшенню притоку приватного авто до центру міста, що позитивно впливатиме на зменшення кількості заторів та збільшення кількості вільних паркувальних місць. Для зручності пасажирів для автобусів маршруту №55 буде організовано додаткові зупинки "Станція метро "Палац спорту" на вул. Еспланадній та "вул. Шота Руставелі" на однойменній вулиці", - зазначили у КМДА.

  У повідомленні зазначється, що автобусний маршрут №55 пролягатиме вулицями Еспланадною, Рогнідинською, Шота Руставелі, Мечнікова, Кловським узвозом, вулицею Інститутською, Кріпосним провулком, вулицями Грушевського, Московською, Кутузова, Старонаводницькою, мостом Патона та проспектом Возз’єднання.

  У зворотному напрямку автобуси маршруту №55 повертатимуть з вулиці Басейної на вул. Еспланадну.
  Попередній матеріал
  Сили АТО звільнили частину Луганська - РНБО
  Наступний матеріал
  МВС та "Правий сектор" знайшли тему для співпраці
  Loading...