solydarnist.org

Антимонопольний комітет міг би з'ясувати собівартість видобутку газу в Україні – Козаченко

  За його словами, прояснення реальної вартості газу зняло б багато політичних інсинуацій з цього питання

  Антимонопольний комітет України, який лише за останні кілька місяців виписав штрафів більш ніж на мільярд гривень, міг би з'ясувати справжню собівартість видобутку газу в Україні, заявив президент "Української аграрної конфедерації" Леонід Козаченко в матеріалі 112.ua.

  За словами Козаченка, прояснення реальної вартості газу зняло б багато політичних інсинуацій з цього питання.

  "Було б також непогано, якби АМКУ допоміг з'ясувати справжню собівартість видобутку газу в Україні, адже в цій сфері держава – монополіст з часткою майже 70%", – заявив Козаченко.

  Також Козаченко заявив, що предметом розслідування антимонопольного комітету має стати і різке подорожчання цибулі також.

  "Також ми чекаємо реакції АМКУ в питанні різкого подорожчання цибулі, яке спостерігається в останній місяць, протягом якого ціна на цибулю підскочила майже в три рази. Хотілося б, щоб комітет вивчив цю ситуацію: з'ясував, чи все відбувається в рамках законодавства, або чи мала місце змова", – сказав Леонід Козаченко.

  При цьому в матеріалі зазначається, що у рішень АМКУ завжди будуть і противники і прихильники. Невирішених питань, через які АМКУ ще не раз стануть мішенню для критики, залишається чимало. Зокрема, великі монополісти присутні в ряді аграрних галузей: в секторі виробництва олії, курячого м'яса, у зерновому експорті.

  Попередній матеріал
  Бойовики почали активно мінувати передову – розвідка
  Наступний матеріал
  Прикордонники запевнили: вони не причетні до розкрадання при будівництві "Стіни"
  Теги:
  Loading...