Андріївським узвозом попри заборони надалі їздять автівки [відео]

  "АвтоМонмартром" охрестили Андріївський узвіз місцеві активісти. Попри рішення щодо обмеження руху узвозом, потік автівок на вулиці не зменшується. Чиновники запевняють: потрібно встановити боларди - автоматизовані блокувальники дороги. Однак, дехто з місцевих мешканців проти. Кажуть, боларди в Україні не сертифіковані, тож і гарантувати їхню справність буде нікому. Та побоюються - у випадку надзвичайних ситуацій боларди блокуватимуть проїзд оперативних служб.

  6 автівок за 2 хвилини. Попри обмеження руху вулицею, трафік на Андріївському не зменшується.

  Катерина, продавець з Андріївського узвозу: "Иногда бывают такие моменты, что у нас сотрудник говорил, что для того чтоб перейти с одной стороны дороги на другую нужно рыть подземный переход. Бегают дети, старики приходят погулять и такое прочее. Это вообще кошмар".

  Більшість водіїв про заборону проїзду Андріївським знають. Та, кажуть, і заїжджають, і паркуються тут.

  Віталій, водій: "Знаем конечно, что нельзя по Андреевскому спуску ездить. Но тут есть же ж и рестораны, и все такое, надо ж им что-то поставлять. Полтонны картошки - то понятно, что в руках сюда не притянешь".

  Тимур, водій: "Не знаю, ну как-то же нужно машинам подьезжать сюда служебным. Здесь все-таки продуктовые магазины, рестораны".

  Аби обмежити рух вулицею, тут планують встановити автоматичні блокувальники - боларди. А заїжджати на узвіз зможуть лише жителі вулиці, службовий транспорт та спецтехніка. Чиновники запевняють: це - пропозиція мешкаців Андріївського.

  Олександр Королюк, заступник голови Подільської РДА: "Будемо перекривати всі вулиці, які ведуть до Андріївського узвозу. Вже узгодили це питання з мешканцями. Те, що треба обмежити - це думка мешканців, я підкреслюю. Це думка тих людей, які мають робочі місця на цій вулиці".

  Натомість, дехто з місцевих мешканців це заперечує.

  Наталія Ткаченко, місцева мешканка: "Установа болардів - на мій погляд, це неможливо. Взагалі ніхто не може сказати, як це буде працювати. І що станеться в разі пожежі, що станеться в разі, якщо моя дитина отримала якусь травму і їй потрібна швидка допомога. І що станеться, якщо цей болард якимось чином не буде працювати".

  Не на боці болардів і юристи. Кажуть, передусім це обмежить права інвалідів, які за законом мають право в`їзду на території з обмеженим рухом. А ще боларди натепер в Україні не сертифіковані, тож і гарантії на них не буде. Чиновники до того ж досі не визначилися, де і як встановлюватимуть обмежувачі руху та на чиєму балансі вони перебуватимуть. Щоб очистити Андріївський від автівок активісти пропонують встановити пости ДАІ чи фотофіксацію, та штрафувати порушників.

  Євгенія Подобна, Євген Кіяшко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Винними у шахрайстві з каштанами хочуть зробити італійців
  Наступний матеріал
  Кращим спортсменом травня стала Вікторія Терещук
  Теги: