Андрієвський: у ВР можуть з`явитися підстави для розпуску Київради

  П`ятитижнева відпустка може стати фатальною для Київради. За такі прогули Парламент за Законом має право розпустити міськраду. Про це заявив столичний депутат від "Нашої України" Дмитро Андрієвський. Обранець посилається на дві статті Закону "Про місцеве самоврядування". Опозиція вимагає негайно повернутися до праці. Тоді як промерська більшість переконує, що роботи немає.
  Вона навмисно відтягує дату сесії, доки немає рішення Конституційного Суду щодо імперативного мандату - така офіційна позиція опонетів мера. З їхніх слів, секретаріат міськради не має наміру скликати депутатів і за тиждень. Тому опозиція готується скликати власну сесію. Поведінку провладної частини Київради називають порушенням регламенту. Адже за Законом, пленарні засідання Київради повинні відбуватися не рідше, ніж раз на тиждень.

  Секретаріат Київради такі заяви не коментує. Бо досі міськрада збиралася щотижня. Отже, свою норму столичні депутати виконали. Переконують - зараз у Києві немає проблем, які б потребували негайного розв`язання. Київрада збереться, тільки-но вони з`являться.
  Попередній матеріал
  12.03 столичні перевізники оголошують усеміський страйк
  Наступний матеріал
  Під приводом підготовки до Євро-2012 можуть зруйнувати стадіон "Спартак"?
  Теги:
  Loading...