zib.com.ua

АМКУ змінив підхід у комунікації з бізнесом – юрист

  Експерт хвалить комітет за спрощення процедури отримання дозволів на концентрацію

  Антимонопольний комітет України посилився грамотними юристами і зараз набагато рідше програє в судах за позовами компаній, звинувачених і оштрафованих за нечесне ведення бізнесу.

  Про це 112.ua заявив юрист, партнер групи компаній Berylstone Денис Фетисов, йдеться в статті "Батіг чи пряник: В чиїх інтересах діє Антимонопольний комітет в Україні".

  "Нинішній АМКУ працює юридично дуже грамотно: виграти проти комітету в суді, з урахуванням твердої, вибудуваної відповідно до букви закону стратегії, дуже непросто", - говорить Фетисов.

  Крім того він хвалить АМКУ за спрощення процедури отримання дозволів на концентрацію.

  "Процедура отримання дозволів на концентрацію при нинішньому складі АМКУ стала більш прозорою і зараз займає менше часу", - говорить Фетисов.

  Відзначаючи дії нинішнього складу АМКУ, учасники ринку говорять 112.ua, що в колишні, домайданні роки Антимонопольний комітет найчастіше грав роль батога, який влада використовувала в якості одного із заходів залякування учасників ринку. З приходом на посаду голови комітету Юрія Терентьєва змінився підхід в комунікації між АМКУ та бізнесом в сторону відкритості.

  Нагадаємо, нещодавно Антимонопольний комітет оштрафував найбільші автомобільні мережі заправок WOG, OKKO і SOCAR на загальну суму 77 млн ​​грн за вчинення антиконкурентних узгоджених дій в 2017 році, коли ціни на бензин виросли на 17,4%, а на дизельне паливо - на 20,7 %.

  Попередній матеріал
  Дощі й спека очікують на Україну 11 червня
  Наступний матеріал
  У Зеленського не розуміють, чим керувався Луценко, відкриваючи справи після засідання ТКГ – подробиці
  Теги:
  Loading...