Антимонопольний комітет України (АМКУ)
Антимонопольний комітет України (АМКУ) http://hyser.com.ua

АМКУ необхідно захистити від нападок і забезпечити безпеку його робітників – експерт

  Очільник АМКУ Юрій Терентьєв підтвердив – випадки тиску на комітет мають місце

  Для працівників Антимонопольного комітету України, який активізувався за останні роки, існує потенційна загроза життю і здоров'ю через розслідування АМКУ зловживань на мільярди і штрафів компаніям на сотні мільйонів гривень. Про це повідомляє "5 канал".

  Щорічно комітет) виносить 6,5 тис. рішень, досліджує близько 300 змов на торгах і проводить розслідування у 30 справах національного рівня. Загальний економічний ефект від діяльності АМКУ виріс з $50 млн У 2016 році до $150 млн у 2018-му. Незважаючи на це, він піддається критиці від незгодного з рішеннями комітету бізнесу, йдеться у розслідуванні.

  Зі слів директора інституту соціально-економічної трансформації Іллі Несходовського, зараз прийшов час задуматися про безпеку працівників АМКУ.

  "Треба захищати Антимонопольний комітет, членів Антимонопольного комітету від тиску і порушувати кримінальні справи від тих учасників, які поширюють неправдиву інформацію", – наголосив він.

  Очільник АМКУ Юрій Терентьєв підтвердив – випадки тиску на комітет мають місце.

  "Є випадки і, скажімо так, особистого тиску, і прямого, і непрямого. Я отримував інформацію від наших співробітників, їм дзвонили, погрожували. Ми інформували Службу безпеки України про такі факти", – уточнив Терентьєв.

  Попередній матеріал
  У Києві "замінували" всі пологові будинки, навчальні заклади, низку ТЦ та супермаркетів – що відомо
  Наступний матеріал
  У Києві шматок мосту впав на авто: Кличко вже звільнив очільника КП "Київавтошляхміст", відповідального за обвал
  Loading...