Амбулаторію сімейної медицини виселяють

  Амбулаторію сімейної медицини виселяють з історичного будинку на Трьохсвятительській, 7. Нині працівники сидять без світла, тепла та на валізах. У Київраді це приміщення уже продали і вимагають звільнити. Натомість пропонують підселитись до полікліники по вулиці Саксаганського. Місцеві пенсіонери у розпачі - тепер за кожною консультацією доведеться їздити в інший бік району.

  Двічі на тиждень пані Неоніла Сергіївна навідується до амбулаторії. Для пенсіонерів тут задарма проводять курси реабілітації.

  Корсуненко Неоніла: "Это учереждение существовало десятки лет, и вот кому-то, какой-то "светлой голове" пришлол на ум, что надо это здание  продать".

  Амбулаторія працює в цьому приміщенні уже 65 років. Однак з 2009 року будівля не належить громаді. Тоді Київрада продала її приватним структурам. А от задовольнити протест Прокуратури, який був винесений ще торік, депутати не можуть досі.

  Олександр Бригинець: "Київрада зробила дурницю, коли дозводлила продажу, але потім цю помилку Київрада виправила. Вона прийняла рішення про виключення цього об`єкта зі списку тих, які продаються. Але київська адміністрація так і не довела це формальне виключення об`єкта зі списку на протест прокурора до повернення цього будинку в муніципальну власність".

  Лікарі та місцеві мешканці неодноразово звертались по допомогу до міської та районної адміністрацій. У відповідь лише погрози, якщо лікарі відмовляться звільнити приміщення, вони втратять роботу.

  Тетяна Шевчук, член комітету захисту амбулаторії: "Вони діють тільки в інтересах цих загарбників і відстоюють інтереси по відселенню, по знищенню амбулаторії як бюджетного медичного закладу. Разом із амбулаторією припинив свою роботу і Кабінет довіри. Там уже 10 років анонімно та задарма містяни проходили перевірку на ВІЛ. Щороку сюди зверталося близько 8 тисяч людей".

  Жанна Антоненко, завідуюча відділом моніторинга і оцінки заходів з боротьби зі СНІДом: "Если закроются такие кабинеты доверия, как єтот, который самый лучший в Киеве, ми впринципе теряем доверие у граждан и теряем инструмент контроля за эпидемией".

  Сьогодні лікарі та містяни не дозволили представникам Шевченківської райадміністрації вивезти речі із амбулаторії. Працювати вони залишились без світла та тепла - його відключили за борги. Останню надію покладають лише на Прокуратуру Києва та Господарський суд.

  Ольга Сас-Тарасова, Сергій Клименко, "5 канал"

  Попередній матеріал
  За карикатури на пророка підпалили редакцію журналу в Парижі
  Наступний матеріал
  Київський центр археології виселяють
  Теги: