Активісти Євромайдану не мають жодного стосунку до погрому двох ресторанів у середмісті Києва

  Активісти Євромайдану не мають жодного стосунку до погрому двох ресторанів у середмісті Києва. Про це заявляють коменданти будинку профспілок.

   

  Нагадаємо, у закладі в парку Шевченка хулігани розбили вікна, двері та зняли національний стяг. Біля входу вони написали червоною фарбою революція. В іншому ресторані, що біля Олімпійського стадіону молодики теж порозбивали вітрини та шибки, виламали двері та написали на стіні закладу - бойкот. Напади сталися вночі, коли відвідувачів у закладах не було.

  Степан Кубів, коменданту буд профспілок: «Ви подивіться на фотографії, які є на українській правді. Що фотографії, які походять, вони проходять у вигляді позування і хвальби, що вони зробили сьогодні і знищують бізнес, який сьогодні у киян і в місті Києві. І саме головне, та провокація є з того, що ті люди взуті у кросівки які не є характерними і для представників самооборони, і інших загонів, і людей, які перебувають у нас на майдані. Саме кросівки підкреслюють, що це спланована провокація «тітушок».

  Попередній матеріал
  Другим потерпілим від вибуху в Будинку профспілок став 15-річний мешканець Львівщини
  Наступний матеріал
  Радник голови НБУ: Нацбанк контролює ситуацію з гривнею
  Теги:
  Loading...