Активісти виступали проти проведення гей-параду у Києві [відео]

  Проти проведення гей-параду у Києві виступали біля Верховної Ради. Кількасот мітингарів прийшли з гаслами "Збережемо родину - збережемо країну" та "Ні - гомосексуалізму". Учасники акції запевнили - провести марш представників секс-меншин, який запланований на 25 травня у столиці, -не дадуть. Приєднатися до акції закликали і народних депутатів. Адже ті, саме мали розглядати законопроект - "Про протидію дискримінації в Україні". Його розробили за ініціативи уряду - для лібералізації візового режиму з ЄС. Утім, на думку активістів, закон сприятиме популяризації гомосексуалізму в Україні. Натомість представники секс-меншин уважають законопроект першим кроком до припинення гомофобії.

  Під Верховною Радою кричать про кохання. Одностатеве.

  Активісти: "Ні одностатевим шлюбам"!

  Кількасот представників різних громадських організацій протестують проти законопроекту 23-42. Він має назву - "Про протидію дискримінації в Україні". Мітингувальники наввипередки пояснюють, чому для них він неприйнятний.

  Учасник акції: "Ми сюда пришли для того чтоби в Украине не был принят закон, которий разрешает однополые браки.

  Учасник акції: "Не может быть одностатевих браков, потому что єто разрушение семьи. Это люди больние".

  Учасник акції: "Є за кордоном таке, цілуються гомосексуалісти, два хлопці, і підходить людина нормальна і каже "Хлопці, що це ви робите?"  - то він подає на них в суд і якщо священник за кордоном не хоче вінчати таку пару - то його саджають до тюрми".

  Ні про тюрми, ні про шлюби - у проекті документа - ні слова.
  У самому тексті скандального законопроекту - термін "сексуальна орієнтація" не вживається. Ідеться про дискримінацію за статтю, віком, релігійними переконаннями тощо - при прийомі на роботу.

  Учасник акції: "Проти законів, які вони хочуть увести.щоб увели гомосексуалізми в законі".

  Журналіст: "Що там написано в тому законопроекті"?

  Учасник акції: "Я не знаю що там написано, але я проти цих законопроектів".

  Журналіст: "Хіба там ідеться про легалізацію"?

  Учасник акції: "Так, я думаю, йдеться"?

  Журналіст: "Ви ж кажете що не читали законопроект"?

   Учасник акції: "Яка різниця, я не читав, але підтримую все, шо неправильно".


  Пікетувальники з Верховної Ради рушають на прес-конференцію. Там опонентів законопроекту ще більше - від представників баптистських організацій. До екс-геїв зі стажем.

  Учасник акції: "Я являють бившим, я вот так вот могу заявить, бившим гомосексуалистом".

  Заборона на дискримінацію через сексуальну орієнтацію - нині соціально затребувана, - каже керівник всеукраїнського гей-форуму Святослав Шеремет. А от мітингарі пішли до Верховної ради зарано. Бо в нинішньому проекті закону - йдеться про дискримінацію під час праці.

  Святослав Шеремет, керівник всеукраїнського гей-форуму: "Ми задоволені, і не задоволені. Задоволені бо є крок вперед - до цього такого не було. Але незадоволені тому що уряд обмежився поки що тільки сферою праці. Але ж треба з чогось починати. Ідеально якби ця заборона була внесена в тіло Конституції".

  Доки біля Ради скандували проти нетрадиційного кохання - депутати розглядати законопроект передумали.

  Ігор Мірошниченко, ВО "Свобода": "Ми проти отого сурогату який євросоююз намагається підсунути нам у вигляді легітимізації сексуальних меншин. Це несе загрозу для абсолютної більшості українських громадян.

  Олександр Єфремов, лідер партії регіонів: "Я попросил чтоби єтот законопроект сняли с рассмотрения. В связи с тем, что нет достаточного колличества депутатов чтобы его поддержать. Более того - большая часть депутатов настроени негативно по принятию єтого законопроекта".

  Депутати не голосували, а от представники секс-меншин заявити про свої права обіцяють вже найближчим часом. 25 травня обіцяють провести, так званий, "марш рівності". Місце не розголошують. Опоненти такого заходу натомість - готують свій марш, зустрічний.
   
  Ганна Рибалка, Марія Коренюк, Ольга Сніцарчук, Віктор Сніжко, "5 канал".

  Попередній матеріал
  В Київській облдержадміністрації відбулася зустріч з фінською делегацією
  Наступний матеріал
  Активісти вимагають заборонити будівництво без підключення до центральної каналізації
  Теги:
  Loading...