Акцію протесту на захист знищеної книгарні "Знання" влаштували громадські активісти

  Акцію протесту на захист знищеної книгарні влаштували громадські активісти. На головній вулиці столиці вони збирали підписи на підтримку державної книжкової крамниці "Знання". Приміщення на Хрещатику, де колись розташовувалася книгарня, ще торік продали приватному власнику.

  Мітингувальники закликали перехожих поставити підписи під зверненням до прем`єр-міністра Миколи Азарова з вимогою негайно втрутитися у ситуацію і повернути столиці книжковий магазин. В якості подяки небайдужим роздавали книжки українських письменників із автографами авторів. Випадок із "Знанням" - непоодинокий. Нині з вісімдесяти державних книжкових магазинів, у Києві лишилося лише чотири. Книгарні замінили банки, салони краси та бутики.

  Денис Тарасов, активіст: "Легендарна книгарня "Знання" була одна із найпопулярніших, в якій весь час поступали державні книжки, якими опікуються профільні міністерства - українські книжки. Не книжки на яких заробляють гроші, якісь дешеві там романи чи шо, а справжніх українських письменників. Її зачинили рейдерським шляхом."

  Арсеній Пушкаренко, активіст: "По великому рахунку закриття "Знання" і так, як ми бачили вивозилися звідси книжки, як будівельний бруд книжки вивозились, вночі як злодії, це говорить про те, що сьогодні в нас бездуховність, аморальність і оці всі моменти. І це все благословляє влада".  

  Попередній матеріал
  Кооператив, який незаконно отримав землі заказника "Жуків острів" ліквідують
  Наступний матеріал
  Енергозберігаючі технології планує впроваджувати на об`єктах водопостачання "Київводоканал"
  Теги:
  Loading...