Акція "Вставай, Україно!" на Софійській площі

  Загалом у Києві - день мітингів. На Софійській площі пройшла акція "Вставай, Україно!". Організатори заявляють про 50 тисяч учасників, міліція нарахувала 6 з половиною.

  Зі сцени голова політради Об`єднаної опозиції Олександр Турчинов зачитав спільну декларацію "Батьківщини", "Удару" та "Свободи" у якій вони обіцяють визначити єдиного кандидата на президентських виборах. Якщо залишиться нинішній закон і перегони відбудуться у два тури, то кандидата визначать після першого. Якщо влада змінить правила, запровадивши однотурові вибори, то опозиція визначить свого претендента одразу. Декларацію підписали лідер "Батьківщини" Арсеній Яценюк, "Удару" - Віталій Кличко та "Свободи" - Олег Тягнибок.

  Арсеній Яценюк, лідер фракції "Батьківщина": "Сьогодні підписане чітке рішення трьома опозиційними рішеннями про те, що у випадку однотурових виборів від опозиції буде висунутий єдиний кандидат від трьох опозиційних сил. Що стосується прізвища. Ну, по-перше трошки рано за два роки до Президентських виборів сьогодні називати прізвище цього кандидата. По-друге, було б добре, коли кожен з кандидатів себе проявив і для цього є ще серйозний час. По-третє, потрібно чітко прописати критерії. По-четверте, нам потрібно усвідомити, що ми як Батьківщина свого кандидата у Президента висунули. Це - Юлія Тимошенко".

  Попередній матеріал
  Бійку у центрі Києва спровокувала присутність БТР
  Наступний матеріал
  Мітинг активістів ПР на Європейській площі
  Теги: