elise.com.ua

Ахметова допитали у справі Майдану та фінансування терористів - Ярема

  Генеральний прокурор України Віталія Ярема повідомив, що бізнесмена Ріната Ахметова допитали у справі про фінансуванню тероризму та справах Майдану.

  За його словами, Генпрокуратура також перевіряє інформацію про причетність Наталії Королевської та Олександра Єфремова до фінансування тероризму в Донбасі, повідомляє "Новое время".

  Наразі розпочато кримінальне провадження, проводяться слідчі дії та перевіряється інформація.

  "Не хочу розкривати суть всього виробництва, але є комерційні схеми, пов'язані з територією, яка перебуває під контролем терористів, і ми перевіряємо їх", - зазначив Ярема.

  Окрім цього, генпрокурор прокоментував інформацію про те, що на шахтах Ахметова в Донбасі продовжують платити зарплату гірникам, які воюють на боці сепаратистів.

  "Стаття 258-3 Кримінального кодексу України передбачає фінансування терористичної діяльності. В умовах життєдіяльності регіону, окупованого терористами, дійсно працюють шахти, деякі підприємства. Наскільки мені відомо від СБУ, підприємства Ахметова зареєстровані в Україні і платять податки в Україні. Що стосується зарплат, то я володію інформацією, що платять за роботу шахтарям... А якщо при цьому шахтар узяв автомат і пішов стріляти в українських солдат і такі - якщо такі факти стали відомі СБУ, ми негайно порушимо кримінальну справу і проведемо розслідування", - наголосив глава ГПУ.

  Ярема також зауважив, що слідчі не притягуватимуть до відповідальності людей тільки тому, що "когось треба посадити з політичних міркувань".

  Попередній матеріал
  Щойно у Мінську завершилась зустріч контактної групи по Донбасу
  Наступний матеріал
  Терористи продовжують обстрілювати населені пункти Донбасу - АТО

  Ахметов вважає, що в ГПУ питань до нього більше немає

  Генпрокуратура допитала Ахметова

  "Дніпро-1" не пропустив "гуманітарку" Ахметова - Манько

  "Дніпро-1" обміняв фуру з конвою Ахметова на тіла загиблих побратимів