5.ua

9 травня у Києві хочуть мітингувати регіонали, комуністи та Олег Калашніков

  9 травня у центрі Києва мітингуватимуть комуністи, Партія регіонів та "Загальновоїнська спілка" Олега Калашнікова. Про таке заявив голова Київської міськадміністрації Володимир Бондаренко.


  Кожна з колон налічуватиме до 50 тисяч учасників – принаймні, стільки зазначено у заявці організаторів. Марш охоронятимуть близько тисячі осіб із Самооборони Майдану разом із Державною службою охорони та київською міліцією.

  Бондаренко не виключає – на День Перемоги можливі провокації, зокрема й під російськими прапорами, хоча всі три організації запевнили, що не використовуватимуть триколори. У КМДА уже є інформація, що посольство Російської федерації отримало певною спеціальною системою пересилки і запас прапорів-триколорів. А от георгіївські стрічки таки будуть.

  Голова КМДА Володимир Бондаренко сподівається: збройних провокацій і великих подій не буде. Разом з тим, він припустив, що деякі "екзальтовані молоді люди" спробують створити телевізійну картинку для російського телебачення та зарубіжних країн, щоб показати побиття й напади на ветеранів на фоні київських краєвидів. Столична влада обіцяє цього не будемо допускати.
  Попередній матеріал
  Силам Антитерористичного центру передані чотири нових БТР-4
  Наступний матеріал
  Більше половини українців готові жити з економічними труднощами - соціологічне опитування