5.ua

70 переселенців з Донбасу у Пущі-Водиці залишаться без харчів і води

  Без продуктів, води, газу та електрики можуть залишитися переселенці, які мешкають у приватному санаторії "Джерело" у Пущі-Водиці під Києвом.


  Прихисток родинам із Луганщини та Донеччини надали власники будівлі, сподіваючись, що місцева влада допоможе з регулярним харчуванням та оплатою комунальних послуг. Нині продуктів залишилося лише на три дні, а борги за комунальні послуги уже сягнули більше 100 тисяч гривень.

  Зараз у санаторії мешкає близько ста сімдесяти людей, третина з яких – діти. Постійного постачання продуктів немає. Люди харчуються тим, що приносять небайдужі люди. Зараз у коморі у них залишилися лише три упаковки харчування для новонароджених. Закінчуються запаси молочних продуктів, овочів та фруктів. Переселенці готують з того, що є.

  Більшість переселенців приїхали без грошей, наразі знайти роботу не можуть, тож не мають можливості купувати продукти самостійно.

  Підприємці ж, які надали переселенцям житло у санаторії, кажуть, що борги за комунальні послуги сягають уже 90 тисяч гривень. Самі вони таких коштів не мають. Кажуть – звернулися уже до всіх служб, там їх хвалять і на словах підтримують, однак проблем вирішувати не беруться.

  Зараз мешканцям санаторію допомагають лише волонтери, днак вони можуть зарадити усім, крім грошей. Здебільшого привозять їжу, одяг та іграшки. Переселенці ж сподіваються – їх почують у владі та допоможуть вирішити проблеми, бо наразі важко сказати, скільки часу їм ще доведеться провести не на батьківщині.

  Юлія Божко, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Кличко очолив КМДА
  Наступний матеріал
  Терористи викрали в Донецьку 2-х студентів
  Теги:
  Loading...