5.ua

60 паркувальних майданчиків у Києві працюють незаконно

  Повернути чотири гектари землі, які нині зайняті нелегальними парковками, вимагає прокуратура Києва. Відповідний позов правоохоронці спрямували до Господарського суду Києва.

  Правоохоронці встановили: 60 майданчиків у Києві працюють незаконно, без погодження із "Київтранспарксервісом". Таким чином завдавши міському бюджету збитків на суму 16 мільйонів гривень. Нині триває перевірка усіх столичних парковок. А таких близько семи сотень. Ще шість ділянок були взяті під паркомісця самовільно, повідомляють у прокуратурі.

  Назар Константинов, начальник управління Прокуратури Києва: «Суб’єктами господарювання самовільно без погодження з кп "Київтранспарксервіс", який є єдиним оператором влаштування автостоянок на території міста києва, збільшена кількість машиномісць, і за цю кількість машиномісць до бюджету кошти не надходили. на даний час ці позови розглядаються Господарським судом міста Києва. Рішення поки що не постановлено. Ці перевірки стосуються саме паркувальних майданчиків, так званих – нічних».

  Попередній матеріал
  У Києві прогнозують недощовий тиждень
  Наступний матеріал
  Невдовзі може здорожчати бензин