5.ua

55 % жителів Донбасу не визнають "ДНР-ЛНР" - опитування

  Загалом терористичних утворень не визнають 82 % громадян України

  Майже 82% громадян України не визнають законності "ДНР". 55% мешканців Донбасу також не визнають "ДНР" законною владою. Про це свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного на замовлення ZN.UA Київським міжнародним інститутом соціології, пише УНІАН.
  Як повідомляється, респондентам було поставлено запитання "чи згодні ви з тим, що "ДНР"- це законна влада на території Донецька?"

  Цілком прогнозовано, з урахуванням площі і населення "ДНР" і "ЛНР" (вони разом займають відповідно трохи менше 3% території України і становлять близько 9% її населення), виявилося, що переважна більшість громадян країни, а це 68,2%, повністю не згодні із законністю "ДНР". Якщо ж сюди додати ще 13,7%, які "швидше не згодні", то 81,9% українців не визнають "ДНР".

  38,1% жителів Донецької області не визнали законність "ДНР" (з них 29,5% - зовсім не визнали). Також соцопитування показало, що серед людей, що населяють Донецьку область, залишилося 33,4% тих, хто вагається з відповіддю на поставлене питання. Що стосується регіону в цілому, то загальний градус "законності" (6,1% - повністю згодні, 9,5% - скоріше згодні) знизив Луганськ, оскільки опитування пройшло лише на українській території області і виявило 86,5% противників "ДНР".

  Попередній матеріал
  Літак AirAsia потонув під час аварійної посадки - висновки
  Наступний матеріал
  5 нових непостійних членів Радбезу ООН почали роботу

  На Донеччині затримали вісім бойовиків "ДНР" - МВС

  Завтра на Донбасі зустрінуться представники України, РФ та терористи "ДНР"-"ЛНР"

  Прикордонники закрили виїзд з Маріуполя на територію, підконтрольну терористам "ДНР"

  Бойовики "ДНР" перестали випускати людей з окупованої ними території