5.ua

52 добровольці батальйону "Азов" склали присягу у центрі Києва  Ще кілька місяців тому ці бійці обороняли київський Майдан, та відсьогодні вони – вояки батальйону "Азов". Кістяк загону становлять представники Сходу та Півдня України.

  Добровольці з батальйону "Азов" переконані: вступити до лав військовиків може кожен. Головне – врятувати спокій та незалежність держави.

  Присягу на вірність у середмісті Києва склали понад п'ять десятків добровольців. У командуванні цього батальйону запевняють: охочих було набагато більше, утім, потрапити до східного кордону за браком коштів на військову амуніцію зможуть не всі. Кажуть – зараз навчити, озброїти, забезпечити амуніцією та відправити змогли тільки 52 людини.

  До складу десятків добровольців увійшов й італієць на прізвисько "дід". Каже, стояти осторонь у тяжкий час для України не може, тож захищати поїде разом з усіма.

  Для родичів, друзів, близьких та сім'ї, які проводжають добровольців – усі вони герої.

  Після присяги військовики розгорнули прапор своєї частини та національний стяг. Кажуть, візьмуть із собою, щоб пам'ятати про свій обов'язок перед державою.

  Нині понад п'ять десятків добровольців уже вирушили на Схід України обороняти територію від терористів. Свою подальшу долю у батальйоні бійці вирішуватимуть самі. Добровольцям ще раз запропонували зважити свою готовність та відмовитися, якщо виникли сумніви. Таких у лавах бійців не знайшлося.

  Нонна Лактіонова, Сергій Клименко та Орест Пона, 5 канал.

  Попередній матеріал
  У АП радять Порошенку запровадити воєнний стан на Донбасі
  Наступний матеріал
  Біля Краматорська шість терористів підірвалися на міні, четверо з них загинуло