"5 канал" готується до рекордного телемарафону [відео]

  52 години безперервного ефіру наживо! Ведучі "5 каналу" Павло Кужеєв і Тетяна Даниленко йдуть на гіннесівський рекорд - телевізійний марафон присвячуємо 20-річчю незалежності України.

  Все змішалося в кабінеті генерального продюсера! Поважні відвідувачі крісла позбавили, креативні підлеглі – спокою. Що ближче до рекорду, то більше клопотів. Кожна наступна нарада – напруженіша за попередню. Кожен передстартовий день – швидкоплинніший за звичайний. Режисери, продюсери, редактори, оператори, кореспонденти, ведучі, гримери, гостьові – кожна ланка каналу кує власний шматочок спільної звитяги.

  За понад дві доби, що проведе в ефірі, як сподіваються його автори невдовзі найтриваліший за всю історію світового телебачення марафон, його студію відвідають більше сотні гостей. Пізнавані цілою країною та широковідомі лише у вузьких колах. Спортсмени та митці, священики та економісти, дипломати і звісно ж політики з різних таборів та різного калібру.

  Галина Соловій, гостьовий редактор 5 каналу: "Запросили всіх Президентів. Вже отримали згоду від Леоніда Кравчука. Також будуть провідні політики, лідери сил відомих".

  Теоретичні розмірковування невідкладно переносять на телевізійний грунт. У павільйоні, де власне і відбуватиметься небачене досі вітчизняним загалом дійство, амбіційні плани очікувано корегує сувора реальність.

  Перший інформаційний має неабиякий досвід марафонів будь-якого штибу. Але у жодному з них не була таких високих ставок і таких шляхетних приводів.

  Юрій Стець, генеральний продюсер 5 каналу: "20 років незалежності непересічна дата. І канал, який просто так не прожив жодного дня, очевидно мав зробити щось грандіозніше, аніж звичайні марафони".

  Головне навантаження дводобового мовлення ляже, звісно ж, на плечі ведучих - міцні Павла Кужеєва та тендітні Тетяни Даниленко. Модераторам буде дозволено полишати студію не більше аніж на 5 хвилин. Обоє готуються до нових вражень.

  Тетяна Даниленко, ведуча марафону "Українська незалежність": "Дійсно, такий досвід для нас новий. Як це буде – не знаю. Ми морально готуємося, але про жодні секрети не йдеться. Бо жодна людина не має досвіду - 52 годин витримати".

  Чи не єдина таємниця проекту, котру особливо пильнують продюсери – оформлення студії. Стилістичні подробиці організатори марафону триматимуть без світла софітів до останнього.

  Валентин Трохимчук, Андрій Єршов, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  В Гаазі Ратко Младичу видалили грижу
  Наступний матеріал
  Кравчук: Ющенко має сидіти на лаві підсудних поруч з Тимошенко