23.05 розпочнуть будувати метро на Троєщину

  Довгоочікуване метро на Троєщину. Відзавтра його почнуть будувати в бік Правого берега. Це Подільсько-Вигурівська лінія метро. Одна з його гілок прямує на Троєщину, інша - на Райдужний масив.
  Відповідне розпорядження підписав мер Леонід Черновецький. Сьогодні він із своїми заступниками виїхав на місце будівництва майбутньої станції "Милославська". З його слів, будівництво метро триватиме цілодобово. Проект передбачає зведення дванадцяти нових станцій та електродепо. Таким чином, мешканці Троєщини зможуть дістатися середмістя менше, ніж за півгодини. Відкриття метро заплановане на 2011 рік. А бюджет всього проекту за розміром дорівнює міському бюджету Одеси. Окрім того, у цьогорічних планах - відкриття станцій метро "Деміївська", "Голосіївська" та "Васильківська".

  Леонід Черновецький, Київський міський голова: "В принципе, у нас идея, чтобы в течении двух-трех лет самая ближайшая точка, от которой можно будет двинуться в любой конец города Киева. Она находилась от подъезда где-то в десяти минутах ходьбы".
  Попередній матеріал
  ГПУ порушила кримінальну справу за фактом підробки документів Жванії?
  Наступний матеріал
  Прикордонній службі України виповнилося 90 років (РЕПОРТАЖ)
  Теги:
  Loading...