1500 міліціонерів охоронятимуть СП від протестів комуністів

  Столиця готується до масових акції. У вівторок відбудеться хресна хода середмістям Києва на честь Казанської ікони Божої Матері, в якій візьмуть участь близько трьох тисяч представників православного Братства Олександра Невського.
  Їхній маршрут розпочнеться об 11 ранку від Києво-Печерської лаври і пролягатиме Хрещатиком, вулицями Мазепи, Грушевського, Богдана Хмельницького, Володимирською. А закінчиться на Софійській площі, де відбудеться молебень. Водночас Хрещатиком пройдуть прихильники соціал-демократичної асамблеї слов`ян. О півдні на Майдані Незалежності вони проведуть мітинг. Про проведення масових акцій з нагоди річниці Жовтневої революції 7-го листопада заявили представники лівих сил. О десятій ранку Комуністична партія рушить до Секретаріату Президента одразу двома колонами: від Арсенальної та Бесарабської площ. Планується, що у акції візьмуть участь понад 8 тисяч учасників. По обіді вони ж проведуть концерт на Майдані Незалежності. Протягом цих днів порядок на вулицях Києва охоронятимуть більш як півтори тисячі міліціонерів. Додаткові резерви МВС чергуватимуть у місцях потенційних сутичок.

  Наталя Сторожик, заступник начальника відділу громадських зв`язків ГУ МВС України в Києві: "У місцях збору представників комуністичної партії і до Секретаріату Президента будуть здійснювати їхній супровід 600 працівників міліції. Посилена охорона громадського порядку буде біля Секретаріату Президента. Там буде майже 240 чоловік охороняти. А загалом всі масові заходи на святкові дні буде забезпечувати близько 1,5 тисячі правоохоронців".
  Попередній матеріал
  Объем торговли Украины с ЕС за 9 месяцев вырос на 84%
  Наступний матеріал
  Київрада просить Президента збільшити штрафи за куріння
  Теги:
  Loading...