12 пляжів із 30 - готові до літнього сезону

  Спокійно купатися і засмагати можна на пляжах Чорторий, Сонячний, Пуща-Водиця, Вербний, Центральний, Веселка, Венеція, Молодіжний, Дитячий, Передмістна Слобідка, Золотий і Тельбин. До чорного списку - потрапили півсотні ставків і озер.

  На цьому пляжі швидкість течії - вища за норму. Відповідно тут мають стояти попереджувальні знаки. Такий вердикт винесли у головному столичному управління МНС пляжу "Венеція" на Гідропарку. Утім, на відсутність знаків кияни не скаржаться, переконують - тут інша біда.

  Без води, туалетів і рятувальників. Такими побачили МНСники київські пляжі тиждень тому. Дно, мовляв, обстежували водолази без кваліфікації. А рятувальники узагалі мало не з вулиці.

  У КП "Плесо" переконують - за безпекою відпочивальників слідкують професіонали. Але цьогоріч підтвердити свій професіоналізм не встигли.

  Малий Ярослав попри юний вік на рівні з дорослими відстоює своє право на чисте довкілля. За два метри від пляжу - купи сміття та порожніх пляшок.

  А його батько вже давно втомився оббивати пороги комунальних служб. 

  Ганна Рибалка, 5 канал"Сміття біля води , сміття і під нею. Кияни вже звикли до безладу на річках, але скаржитися на погані умови не поспішають. Попри застороги МНСників на київських пляжах вдосталь відпочивальників".

  Єдине, у чому сходяться і МНС-ники і працівники КП "Плесо"  - щоби пляжі були чисті  - треба працювати над культурою виховання самих відпочивальників. А вони відстоювати право на чистий відпочинок не поспішають.

  Ганна Рибалка, Сергій Клименко та Микола Лєбєдєв, 5 канал

  Попередній матеріал
  ДТП із футбольними вболівальниками у ПАР - є загиблі
  Наступний матеріал
  Київщина: у школах можуть запровадити уроки християнської етики
  Теги: