kiev.klichko.org

100 київських будинків опалюватимуть за допомогою спаленого сміття

  Столична влада використовує альтернативні джерела енергії та енергозберігаючі технології для зниження газової залежності в умовах дефіциту енергоносіїв. Один із прикладів - впровадження нових технологій на сміттєспалювальному заводі "Енергія".


  Про це заявив Київський міський голова Віталій Кличко під час брифінгу після відвідування філіалу ПАТ "Київенерго" "Завод "Енергія".

  "Ми перебуваємо на сміттєспалювальному заводі "Енергія". На сьогодні тут впроваджені технології, які дозволяють не тільки спалювати сміття, а й використовувати енергію, яка раніше викидалася в атмосферу, для обігріву житлових будинків. Завдяки цьому більше 60 будинків житлового масиву Позняки будуть підключені до опалення і гарячої води в опалювальний період. І це в умовах, коли завод завантажений не на 100%. Якщо підприємство працюватиме на повну потужність, то зможе опалювати більше 100 будинків", - заявив він.

  Київський міський голова оглянув завод і, зокрема, перемичку з нової бойлерної заводу. Будівництво і запуск перемички, окрім збільшення обсягів термічного знешкодження відходів, забезпечить економію газу на столичних ТЕЦ. Реалізація проекту дозволить знизити затрати газу на 15 млн кубометрів у рік. Крім того, проект надасть можливість заводу забезпечити Позняки гарячою водою влітку, додали у прес-службі Кличка.
  Попередній матеріал
  В Нью-Йорку на місці теракту 11 вересня побудують православний храм
  Наступний матеріал
  У Лівії викрали українського лікаря та його дружину
  Теги:
  Loading...